Bahadır Flatör, 1985′ den bu yana Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde hizmet vermektedir. Tarzı ile nefes kesen mekanlar yaratmakta, Estetiği ve konforu da yanında sunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde mutlaka sizin zevkinize ve bütçenize uygun bir ürün bulacağınızdan eminiz.

Personelimizin müşteri memnuniyetine ve kaliteye inanması Bahadır Flatör’ün ilerlemesinde ve geleceğe taşınmasındaki temel etkendir.

Bahadır Flatör, metali estetik ve uyumla buluşturan bölgenin büyüyen firmasıdır.

Firmamız bünyesinde bina giriş ve villa kapıları, ferforje bahçe ve pencere korkulukları, çelik kapılar, sürgülü bahçe kapıları, alüminyum bahçe ve merdiven küpeşteleri, katlanır cam balkon kapatmaları, hafif çelik çatı konstrüksiyon imalatı, çit panel imalatı, basketbol, voleybol, tenis kortu ve kapalı halı saha imalatı, otomatik çelik raylı tente, otomatik garaj kapıları ve panjur imalatı ile hizmetinizdedir.

Bahadır Flatör Şirketi, yeni projelerinizde oluşabilecek  ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle görüşmekten ve çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Misyonumuz

Sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olmak, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve müşteri merkezli hizmet sunmak, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, performans ve kar odaklı, sürekli gelişerek büyümek.

Vizyonumuz

Bahadır Flatör olarak sektöründe güvenilir bir firma olma esasını daima hakim kılmak, üstleneceğimiz görevi, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek başlıca prensibimizdir.
İş kalitemizden ödün vermeden, mühendislik etiğine bağlı kalarak en az maliyetle, en güvenilir ve verimli iş yapmayı kendimize hedef edindik.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik:
Bahadır Flatör faaliyetlerinde ve ilişkilerinde muhataplarına karşı her zaman ve her şartta dürüst ve açık olmayı temel değer kabul etmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de verdiğimiz sözlerin ve taahhütlerin yerine getirilmesinde muhataplarımızın en küçük bir şüphesi olmayacaktır. Hiçbir çalışanımız Kurum içi ve kurum dışı ilişkilerinde güvenilirliğimizi tehdit eden davranış ve söylem içinde yer almayacaktır. Güvenilirlik hiçbir zaman için vazgeçilmeyecek en önemli sermayemiz ve değerimizdir.

Kalite:

Bahadır Flatör olarak Kaliteyi eksiksiz Müşteri memnuniyeti olarak tanımlıyor ve vazgeçilmez temel değer olarak benimsiyoruz. Bahadır Flatör tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde müşterilerinin ve muhataplarının memnuniyetini sağlamayı görev kabul etmiştir.

Ulusal Değere Bağlılık:

Bahadır Flatör olarak mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Türk ulusuna hizmet eden bir kurum olmaktan onur ve şeref duyuyoruz. Gurubumuz, Tüm mensupları Türk Ulusunun bayrağına, vatanına, cumhuriyetine, manevi değerlerine, bağımsızlığına hizmet etmeyi görev kabul etmiş ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin sembolize ettiği tüm değerlere bağlı kalmayı kendisine şiar edinmiştir.

Ahlaki Değerlere Bağlılık:

Bahadır Flatör olarak Türk Halkı tarafından genel kabul görmüş ahlaki değerlere saygı göstermek ve bu ahlaki değerlere tüm kurum içi ve kurum dışı faaliyet ve ilişkilerinde bağlı kalmayı bir temel değer olarak kabul etmiştir. Gerek kurum olarak gerekse fert olarak ahlaki değerlere olan bağımlılığımızı tehdit edecek davranış ve söylem içinde olmamaya özen göstermekten taviz vermeyiz. Bahadır Flatör tarihi boyunca faaliyetlerinde kazandığı başarıları hayat hikayesi içinde gelişmiş, şekillenmiş ve her kademede çalışmalarımız tarafından paylaşılmış temel değer ve ilkelerine borçludur. Bu temel değer ve ilkelerimizin bizi gelecekte de başarılı kılacağına inancımız sonsuzdur.